Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Kobylin - Ogłoszenia sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobylin

Kobylin,podlaskie

219 900 zł2 546 m² 86,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Kobylinie - 16 km od Łomży. Istnieje możliwość podziału na 2 niezależne działki po 1273m. Dojazd do obu działek odbywałby się poprzez nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Platynowa

Kobylin,mazowieckie

360 000 zł2 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolno Budowlana o powierzchni 2400 m kw. Możliwość uzyskania wz. Do centrum w Grojca 2km (5 min). Dojazd do Warszawy Mokotów trasa S7 (42km- 30min) Dojazd do Piaseczna (40km-30min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobylin

Kobylin,mazowieckie

1 450 000 zł8 738 m² 165,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8738 m2, położona w miejscowości Kobylin (powiat Grójecki, gmina Grójec) znajdująca się w połowie drogi między Lesznowolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobylin

Kobylin,mazowieckie

1 650 000 zł8 738 m² 189 zł/m²

 

 

 

Kobylin,wielkopolskie

129 600 zł1 127 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki o powierzchni od 688 do 1127 m2. Położone blisko centrum, przy ulicy Wiosennej. W pobliżu sklepy, szkoła, kościół, przychodnia. Teren objęty aktualnym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Kobylin,wielkopolskie

99 500 zł866 m² 114,90 zł/m²

 

 

 

Kobylin,wielkopolskie

79 690 zł693 m² 114,99 zł/m²

 

 

 

Kobylin,wielkopolskie

103 000 zł866 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana niezabudowana własnościowa o metrażu 866m2. Nieruchomość zlokalizowana w mieście Kobylin w województwie wielkopolskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grobla

Kobylin,wielkopolskie

134 000 zł1 127 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana niezabudowana własnościowa o metrażu 1127m2. Nieruchomość zlokalizowana w mieście Kobylin w województwie wielkopolskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grobla

Kobylin,wielkopolskie

146 000 zł1 127 m² 129,55 zł/m²

 

 

 

Kobylin,wielkopolskie

112 000 zł866 m² 129,33 zł/m²

 

 

 

Kobylin,wielkopolskie

100 000 zł876 m² 114,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie nieruchomości zlokalizowane w Kobylinie w miejscowości położonej w odległości około 15 km od Krotoszyna (miasta powiatowego). Nieruchomości usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krobska

Kobylin,wielkopolskie

155 000 zł766 m² 202,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana + budynek mieszkalno - usługowy do remontu W okazyjnej cenie Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 766 m2 zlokalizowana w Kobylinie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobylin

Kobylin,mazowieckie

944 000 zł11 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do nabycia nieruchomość rolną położoną w obrębie Kobylin 65a, gmina Grójec, powiat grójecki, województwo mazowieckie, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działka nr 116.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobylin

Kobylin,mazowieckie

100 000 zł3 503 m² 28,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w miejscowości Kobylin k/grójca o pow. 3503m2. Działka bez obciążeń. W pobliżu domy jednorodzinne i nowo powstające budynki. Ciekawa lokalizacja, blisko centrum.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij