Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Kobylin - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

35 zł/m²170 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Możliwość podzielenia 1 dużego pomieszczenia na 2-3-4 mniejsze. Oddzielne podliczniki na energię elektryczną, zimną wodę, ciepłą wodę, licznik energii cieplnej.

Szczegóły ogłoszenia

39,99 zł/m²15,23 m² 609 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 15,23 m2 w zmodernizowanym nowoczesnym dworcu systemowym pkp Rogów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

44,40 zł/m²55,40 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 55,40 m2, zlokalizowany w budynku przy ul. Kilińskiego 3 w Ełku. Lokal usytuowany od frontu, na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie lub lokal biurowy Centrum Skierniewic, 3 pokoje, 3000 zł Oferuję do wynajęcia duże, wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Skierniewic,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Piaseczno(Kobylin + 25 km)

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia magazynowo-biurowa do wynajęcia | piaseczno Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową w Piasecznie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Słomczyn(Kobylin + 4 km)

45,80 zł/m²141,91 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest: lokal o przeznaczeniu biurowym znajdujący się w budynku biurowym z 2015 roku w miejscowości Słomczyn. Budynek posadowiony przy drodze dk 50.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w nowym budynku. Lokal komfortowo urządzony i gotowy do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: -przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł3 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa 3000m2 + przynależne do niej 150m2 powierzchni biurowej + około 100m2 powierzchni socjalnej Budynek położony jest zgodnie z planem zagospodarowania na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Adres: ul. Warszawska 5, nadarzyn Powierzchnia uż.: 100 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 370/1 o łącznej pow. 700 m2 Cena: 20,00 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²43 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal usługowy znajdujący się w budynku przy Płońskiej w Ciechanowie. Nieruchomość w pełni wyposażona, gotowa do prowadzenia działalności. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kobylin

Kobylin,mazowieckie

28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal - hala - chłodnia - magazyn - sala weselna o powierzchni 1400m2, sala weselna, bankietowa, konferencyjna przystosowana jest do przyjęcia 200 - 250 osób. Magazyn i chłodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Krotoszyńska

Kobylin,wielkopolskie

20 000 zł1 300 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Oddam w najem halę magazynowo-produkcyjną z możliwością chłodzenia 4 st. do 8 st. C -1300m2 ,idealna pod centrum dystrybucyjno-logistyczne (dolny ślask,wielkopolska) w kompleksie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij